Nasi wychowankowie

Rok szkolny 2016/2017

Grupa młodsza: Adamkowicz Amelia, Baron Natalia, Bednarz Dawid, Brasse Amelka, Cader Leon, Caputa Lena, Cendrzak Weronika, Cyran Kinga, Golasik Daria,
                        Golasik Melania, Gondorowicz Igor, Gowin Wiktor, Grabarczyk Karol, Habdas Szymon, Knapek Lena, Kosterna Kamila, Lenart Piotr, Łagodzka Antonina,                                                     Łagodzka Oliwia, Matuszek Bartłomiej, Pawlus Lena, Pawlus Michał, Sermak Julia, Wisła Lena, Wróbel Hubert

Wychowawczynie: mgr Wanda Baron, mgr Urszula Miśkiewicz
 

Grupa starsza: Biegun Szymon, Binda Rafał, Bistyga Natalia, Błachut Oliwer, Brasse Tomasz, Cyran Jakub, Drzał Filip, Dziki Stanisław, Grabarczyk Maja, Gruszka Patryk, 
                       Jędrysek Lena, Jędrysek Patryk, Knapek Wiktoria, Kosterna Marcel, Legut Mateusz, Łagodzki Michał, Midor Tymoteusz, Niewdana Tomasz, Pawlus Adrian,                                                    Piecuch Oliwia, Pietraszko Amelia, Ryszka Kinga, Sanetra Julia, Supłat Dawid, Tracz Wojciech

Wychowawczynie: mgr Justyna Mydlarz, mgr Kinga Knapek

 

Rok szkolny 2015/2016

Grupa młodsza: Baron Natalia, Borak Paweł, Brasse Amelia, Cader Leon, Caputa Lena, Cyran Kinga, Dziki Stanisław, Gąsiorek Dorian, Golasik Daria,
                        Gowin Wiktor, Grabarczyk Maja, Grabarczyk Karol, Gruszka Patryk, Knapek Lena, Kosterna Marcel, Lenart Piotr, Łagodzki Michał,
                        Matuszek Bartłomiej, Midor Tymoteusz, Pawlus Lena, Piecuch Oliwia, Pietraszko Amelia, Sanetra Julia, Wróbel Hubert, Zuziak Mateusz

Wychowawczynie: mgr Wanda Baron, mgr Justyna Mydlarz

Grupa starsza: Adamczyk Aleksandra, Barteczko Natasza, Biegun Szymon, Biela Agata, Biernat Emilia, Binda Rafał, Bistyga Natalia, Błachut Oliwer, Borak Zosia,
                      Brasse Tomasz, Cyran Jakub, Drzał Filip, Jędrysek Lena, Jędrysek Patryk, Kamińska Patrycja, Knapek Wiktoria, Kumorek Kaja, Legut Mateusz,
                       Nalepa Wiktoria, Niewdana Tomasz, Pawlus Adrian, Ryszka Kinga, Sermak Jan, Supłat Dawid, Tracz Wojciech

Wychowawczynie: mgr Urszula Miśkiewicz, mgr Kinga Knapek 

 

Rok szkolny 2014/2015

Grupa starsza: Adamczyk Sandra, Barteczko Natasza, Biernat Emilia, Binda Rafał,  Borak Zofia, Bujak Aneta, Cul Jakub,
                      Drzał Filip, Fabrowicz Jakub, Habdas Patryk, Kamińska Patrycja, Klinot Emilia, Knapek Wiktoria, Kogut Amelia,
                      Kubica Monika, Łagodzka Ewelina, Majcher Jakub, Pawlus Agata, Pawlus Paweł, Piecuch Kamil, Ryszka Kinga,
                      Sermak Jan, Szwed Filip, Urbaniec Szymon, Wisła Bartłomiej

Wychowawczynie: mgr Justyna Mydlarz, mgr Urszula Miśkiewicz 

 

Grupa młodsza: Baron Natalia, Biegun Szymon, Biela Agata, Bistyga Natalia, Błachut Oliwer, Brasse Tomasz, Dziki Stanisław,
                        Grabarczyk Maja, Gruszka Patryk, Jędrysek Lena, Jędrysek Patryk, Kosterna Marcel, Kublin Hania, Kumorek Kaja
                        Łagodzki Michał, Midor Tymoteusz, Matuszek Bartłomiej, Nalepa Nikola, Nalepa Wiktoria, Niewdana Tomasz, 
                        Piecuch Oliwia, Pietraszko Amelia, Sanetra Julia, Supłat Dawid, Tracz Wojciech

Wychowawczynie: mgr Wanda Baron, mgr Kinga Knapek


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.